אודותינו

מי אנחנו ולמה הקמנו את GiSTiP?

נעים מאוד, אני רוני אביב, מייסד האתר GiSTiP – המלצות לחופשה ממקור ראשון

רוני אביב

אחד הדברים שאני וזוגתי מאוד אוהבים לעשות, זה לטייל בחו"ל, לראות עולם ולחוות תרבויות חדשות. אנחנו מעדיפים לשלב טיולים אורבניים עם נוף משגע וכל חופשה בחו"ל היא ללא ספק גם מסע קולינרי אל עבר טעמים ומסעדות מיוחדות.
לאורך השנים, פנו אלינו חברים ומשפחה ללא הפסקה על מנת שנמליץ להם על יעדים בחו"ל וכמובן גם מה עושים בכל מקום.
אז החלטנו לשכלל את שיטת ההמלצות שלנו ואי שם בשנת 2017 אני ופז, פתחנו את הקונסיירז' – בלוג הטיולים שלנו. באתר הקונסיירז' אנו סוקרים את הטיולים שלנו מסביב לעולם, בדגש על מתן המלצות וטיפים חיוניים לאותם יעדים. 

וכך למעשה הצטרפתי לקהילת הבלוגרים המטיילים, אנחנו אוהבים להעביר את הידע שלנו הלאה ולעזור למטיילים נוספים בתכנון הטיול הבא שלהם. יש כיום הרבה בלוגרים ישראלים, איכותיים, הכותבים ברמה מאוד גבוהה וחולקים המלצות וטיפים יקרים מפז.
קרה לי אינספור פעמים שהפניתי חברים ומשפחה לבלוגרים מומחים בתחומם והם לא הפסיקו להודות לי על כך שהקלתי עליהם בתכנון החופשה ושהם נעזרו באותם פוסטים לפני ובמהלך הטיול.

בנקודה הזו הבנתי כי יש כאן משהו יותר גדול ממני ומבלוג הטיולים הפרטי שלנו, יש כאן המון מטיילים שצמאים למידע והמלצות איכותיות לקראת הטיול שלהם ולכן הקמתי את GiSTiP. 

הקמתי את האתר GiSTiP במטרה להנגיש את שלל הידע וההמלצות של קהילת הבלוגרים המטיילים החולקים את הידע שלהם באמצעות תוכן מגוון. המשמעות של GiST באנגלית הוא תוכן ובשילוב עם המילה TiP, אנחנו מקבלים את GiSTiP – המלצות של תוכן.
האתר נועד 
להפגיש בינכם המטיילים המחפשים מידע על יעדים ברחבי העולם, לבין בלוגרים מהשורה הראשונה המספרים מחוויותיהם ומטיוליהם ברחבי הגלובוס.

זה המקום להודות לזוגתי המדהימה, פז אביב, על התמיכה והעזרה לאורך כל הדרך. על זה נאמר אשת חייל מי ימצא.

איך זה עובד?

מנקודת המבט של הקוראים באתר

כחלק מתכנון החופשה, כולנו רוצים לשמוע חוויות ממקור ראשון. אנשים שטיילו שם ויכולים לשתף מה מומלץ לעשות וממה עדיף להימנע. ברשת קיימים המון בלוגים של מטיילים מנוסים, אשר רובנו לא מכירים ונשמח לקרוא אותם.

באתר GISTiP תוכלו לקבל את המידע וההמלצות בכמה ערוצים:

באתר תוכלו למצוא באופן מרוכז תקצירי פוסטים על יעדים שונים ברחבי העולם, שנכתבו על-ידי אותם בלוגרים מנוסים. כל תקציר לפוסט מפנה לפוסט המלא באותו הבלוג. הפוסטים באתר מחולקים לפי יעדים ולפי אופי החופשה.  בנינו עבורכם חיפוש מתקדם על מנת שתוכלו למצוא את מבוקשכם באופן הכי יעיל ונוח. 

בפודקאסט תוכלו לקבל השראה לטיולים והמון טיפים חשובים מפי קהילת הבלוגרים ואנשי תיירות מובילים. אנחנו רוצים לשמוע את החוויות בקולם של הבלוגרים ולהעביר את המידע הכי אותנטי היישר אליכם. 

מטרת המגזין לספק לכם המלצות נוספות ממקור ראשון עם מאמרים חיוניים לתכנון החופשה שלכם.
נבחרת כותבי המגזין מונה כותבים מקצועיים ומוכשרים אשר חולקים עמכם את המידע והטיפים שצברו לאורך השנים. כל אחד מומחה בתחומו ושם דגש בכל מאמר על הצגת החוויות והטיפים מנקודת מבטו וניסיונו.

בקהילת הפייסבוק תוכלו לפתוח בדיונים ולהיעזר בקהילת הבלוגרים שישמחו לתת לכם טיפים נוספים. הקבוצה נפתחה במטרה להפגיש בין קהילת הבלוגרים המובילים לבין המטיילים ברחבי העולם לדיונים פורים.

איך זה עובד #2

מנקודת המבט של קהילת הבלוגרים

כמו שצויין, מטרת האתר GiSTiP הינה לאפשר חשיפה לבלוגרים ברחבי הרשת תוך מתן מקום לביטוי האישי ולעצמאות שלכם הבלוגרים. זאת פלטפורמה נוחה עבורכם להפיץ את הפוסטים וההמלצות שלכם וכך לעזור למטיילים רבים בתכנון הטיול הבא שלהם.

אנחנו שמחים לצרף בלוגרים מהשורה הראשונה לקהילת המקצוענים ב-GiSTiP. יותר תוכן איכותי יעזור לנו לממש את חזון האתר.

במידה והנכם מעוניינים להשתלב בקהילה, אנו מזמינים אתכם להעלות עמוד תקציר עבור הבלוג שלכם בו תוכלו לפרט עליו יותר, לספר על עצמכם והזיקה שלכם לעולם התיירות. צוות האתר יעבור על הפרטים ויאשר את הבלוגרים שימצאו מתאימים. לאחר הצטרפותכם, תוכלו להעלות את תקצירי הפוסטים שלכם, אשר יובילו את הגולשים ישירות אליכם לאתר. 

יש לכם שאלה, רעיון או סתם בא לכם לשתף אותי בתובנה? אשמח מאוד להיות בקשר.
כל הדרכים ליצירת קשר נמצאות בעמוד המיועד.